Z radością ogłaszamy, że marka Coconaut została oficjalnym partnerem Klubu Sportowego Akademii Piłkarskiej Reissa. Współpraca pozwoli wspólnymi siłami budować i szerzyć świadomość wśród rodziców i dzieci na temat zdrowia oraz prawidłowego nawadniania organizmu.

Zielono mi! Poznaj Coconaut

Coconaut to naturalna woda kokosowa, z młodych, Wietnamskich kokosów. Zawiera w sobie harmonię smaku oraz naturalną słodycz, która przypada do gustu, zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Marka Coconaut dba o odpowiednie nawodnienie każdego z nas. W szczególności tych, którzy zapominają o codziennej dawce wody przy wyzwaniach dnia codziennego. Coconaut to naturalna woda kokosowa, która doskonale nawodni, orzeźwi i zregeneruje nawet najmłodszego Zawodnika naszej akademii.

Drzewo życia

Palmy dostarczają wszystkich składników, które potrzebne są w życiu, jak woda, pożywienie, czy materiał do wyrobu różnych rzeczy, stąd niekiedy nazywane są drzewami życia. Co ciekawe, woda kokosowa powstaje poprzez naturalny proces metaboliczny w sterylnie czystym orzechu palmy kokosowej, bez żadnej ingerencji człowieka.

Woda kokosowa pod lupą

Oficjalnym owocem naszej Akademii został zielony kokos, z którego pochodzi naturalna woda kokosowa COCONAUT®. Napój ten jest produktem niskokalorycznym, który w 100 ml dostarcza tylko 22 kcal. Coconaut to woda kokosowa z młodego kokosa (99,96%) i witamina C. Dostarcza potas, magnez, wapń i sód, dzięki czemu posiada doskonałe właściwości izotoniczne, dzięki czemu pozwala nawodnić organizm skuteczniej niż zwykła woda!

Zdrowie dziecka jest najważniejsze!

Wspólnie z marką Coconaut pragniemy uświadamiać rodziców, jak ważne jest dbanie o prawidłowe nawodnienie dziecka, zwłaszcza przy wysiłku fizycznym. Dziecko potrafi bardzo szybko skupić swoją uwagę na zabawie, czy sporcie i zupełnie zapomina o podstawowych potrzebach, jak jedzenie, czy picie. Zadaniem rodzica jest przypominanie i zadbanie o odpowiednie nawodnienie oraz wybieranie zdrowych, naturalnych napojów, które nie zawierają sztucznych składników.

,,Bardzo cieszę się, że naszym nowym partnerem została firma Coconaut. Od początku powstania Akademii Piłkarskiej Reissa budujemy świadomość wśród rodziców, jak ważny jest wysiłek fizyczny oraz dbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Wspólnymi siłami z Coconaut będziemy mogli edukować rodziców o prawidłowym nawadnianiu i dbaniu o właściwą dietę dziecka. To kolejny krok w stronę zdrowia i sprawności dzieci.” – komentuje Szymon Cejba, Dyrektor ds. Marketingu i Handlu Akademii.

Od teraz woda kokosowa Coconaut w sklepie Akademii

W ramach naszej współpracy przygotowaliśmy dla rodziców i dzieci wiele zabaw, konkursów i atrakcji, więc zachęcamy do śledzeni naszego fanpage’a oraz Instagrama. Szczegóły już wkrótce!